Avatar uživatele
Alesh

Jak převést seriál na DVD do avi?

Nemáte s tím někdo zkušenost? Zkoušel jsem řadu SW a furt to nějak nefunguje jak má, většinou je problém v tom, že ten SW dokáže načíst jen první díl a další zkrátka nevidí. Co s tím?
Doplňuji:
Asi jsem to špatně popsal. Mám na originál DVD seriál. Chtěl bych si ho pro vlastní potřebu převést do PC tak, abych ty jednotlivé díly byly uloženy jako jednotlivá avi. Zkoušel jsem různé SW vč. FormatFactory a vždy ten SW ripne jen první díl a zbytek dílů jakoby na tom DVD nevidí. Jediný SW, který zvládl celé DVD byl DVD2AVI http://www.slunecnice.cz/…, ten to ale udělá jako celé dlouhé video a zvuk zvlášť, což by zas tak nevadilo, problém byl hlavně v tom, že se ten zvuk ve výsledku zrychloval, čili zas další problém, jak malinko v definovaném poměru zpožďovat zvuk. Celé to řešení mi pak přišlo šíleně komplikované, musí existovat i nějaký nástroj, který to udělá víceméně jednoduše. Proto jsem to tady poptal. Případně by se hodil i nějaký ten vícekrokový návod.

Upravil/a: Alesh

Zajímavá 0 před 3371 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
lukyLuky

format factory
Doplňuji:
zvuk pro počitače zaleži jsou ruzny ovladače zaleži jaky mate operačny naintalovany wyndows a bitu 32-64 jinak je adresa www.stahuj.cz, chi odvas přesnějši udaje pokaženeho zvuku at vam ho pomohu opravit

Upravil/a: lukyLuky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jaký to má význam? Běžně se seriály převádějí po jednotlivých dílech do samostatných souborů.
Spojit avi soubory umí třeba Avi joiner, VirtualDub a určitě i spousta dalších programů. Stačí si do vyhledávače zadat "spojení avi". Je na to hodně návodů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bolek

Zkusil bych VOB2MPG. Převede jednotlivé soubory VOB na MPG a s tím se dá dál pracovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martin8x

Můžeš ještě zkusit WM Converter.

Zdroj: http://mujsoubor.cz/poradna/mu ltimedia/141-jak-prevest-dvd-n a-avi

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet