Jahoda

V Extra Publishing mají dovolenou?

Pěkný den.

Dnes jsem zašla na stránky www.epublishing.cz. Protože chci reklamovat, našla jsem si jejich číslo v kategorii „Kontakty“. Zavolala, ale nikdo to nebral. Volala jsem cca 4× v časových intervalech 15–20min.

Na telefonu jsou ve dnech: pondělí až čtvrtek a v čase 8:00 – 16:00hod. Nikde není psáno, že by měli dovolenou.

Dovolám se tam někdy, nebo tam opravdu nejsou?

Děkuji

Odpovědi
hanulka11

já bych zkusila napsal e-mail, jestli bude někdo reagovat