korect

V čem tkví výhody naběračky na med?

Jsem zvyklý nabírat med čajovou lžičkou, popřípadě polévkovou lžící. Častým atributem konzumace medu je nicméně ona vroubkovaná paličková naběračka. V čem spočívá výhoda jejího použití, není snad naopak poněkud nepraktická kvůli velkému povrchu, ze kterého med nelze tak dobře dostat?

Nejlepší odpověď
zjentek

Pokud umíme lžičkou nabrat med tak, aby z ní nekapal, tak v ničem. A proč nemá med kapat? Bo medem zababraná kuchyň lepí! To je vše, co o naběračce na med vím já. (;

Další odpovědi
annas

Naberete med bez kapání. Med namotáte na paličku a snadno přenesete tam, kam potřebujete.

Pokud máte i nádobu na med, paličku do ní vložíte.

Drap

Je to dáno tím, že palička s vroubky má větší plochu na nabrání medu a med nekape.

marci1

Naběračka na med má na konci drážky, do nichž med nabereme a necháme stéct kam potřebujeme. 🙂