Rokio

V čem je Škoda Fabia lepší než Škoda Favorit?

Které jsou výhody auta Škoda Fabia oproti automobilu Škody Favorit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Fabie mají především výkonnější a modernější motory s nižší spotřebou, jsou tišší, mohou mít podstatně vyšší výbavu. Rovněž životnost motorů je několikanásobná oproti původním škodováckým OHV. Takže je lepší skoro ve všem. Jediná výhoda Favoritu byla ta, že sis mohl mnoho věcí opravit sám. byly nenáročné a nemusel jsi s každou peechovinou jezdit do drahých servisů. Snad i míň reznou. Je to asi takový rozdíl, jako mezi proudovou L159 Albatros a stíhačkou z druhé světové.

Další odpovědi
Kelt

Porovnej si názory řidičů, srovnej počet prodaných vozů, zjisti si procento poruchovosti a jiné faktory. Nejlépe když budeš konktovat výrobce nebo nějakou prodejnu.

Drap

Stejná otázka jako : V čem je lepší elektrický mlýnek na kávu, než ten na kličku?

Edison

Ač se to nezdá, generačně jsou to vozy značně odlišné konstrukce. Teda v principu zas až tolik ne, ale mnoho prvků karoserie je značně překonstruováno, o čemž svědčí i tvar karoserie. A to mezi nimi byla ještě felicie.