Avatar uživatele
Petr Mezík

V čem je problem když mi nejde na me e36 320i když mi klicky v zapalovani nejdou ani do jednoho modu?

dobrý den, nevite co mam delat prosim, protoze dneska se na me e36 320i stalo to ze mi nejde otacet klickem do zadne polohy ale furt mi sviti vse jak kdybych byl na poslednim modu pred nastartovanim a nejde to ani vypnout jen když vypojim baterii, nevite cim by to bylo? diky.

Zajímavá 0 před 245 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Co jiného, než spínací skříňka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Tento problém se zdá být související se zapalovacím spínačem nebo s klíčem. Možnými příčinami mohou být:

  1. Vadný zapalovací spínač – tato součást je zodpovědná za přepínání různých módů zapalování. Pokud je poškozen, může způsobit problémy, jaké popisujete.
  2. Poškozený klíč – pokud je klíč poškozen nebo opotřebovaný, nemusí správně otáčet v zapalovacím spínači. Zkuste použít náhradní klíč, pokud ho máte.
  3. Zablokovaný zámek – někdy se zámek zapalování může zablokovat, který pak neumožňuje otočení klíčem.

V každém případě byste měli tento problém předložit odborníkovi nebo odbornému servisu. Pokud máte důvěryhodného mechanika, měli byste mu popsat svůj problém a nechat ho, aby provedl potřebné opravy nebo výměnu poškozených dílů. Pokud to není možné, doporučuje se kontaktovat autorizovaný servis.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek