Michal Kole

V čem by šlo přenášet mého 1 m velikého ufounka E.T., aby měl při transportu pohodlí, abych si ho mohl nosit s sebou.

Nejlepší odpověď
Rocker

Voz ho v kočárku:-)

Další odpovědi
anonym

V mateřském úvazném šátku.

elektrikář

Jsou batohy na mimina

Protiva

Nauč ho plavat, a převážej ho v akvárku.

anonym

Utop ho.

zzzzz

Ach jo, já se z tebe raz počůrám smíchy. Kde ty na ty otázky chodíš? No a Ufona nos třeba v olympijském bazénu.

Conchus

Tak mě napadá starý vojenský kufr?????

manon

:D Tuto otázku bych nominovala na otázku týdne – přinejmenším :D
To je lepší přístup k ufounkovi, Michale, než minule.

anonym

ad manon, když vím, na co používá jeden můj pes plyšáka, úplně se bojím pomyslet, co ten Michal s tím ufounkem vyvádí…