Kepler

Už znám odpověď na „genialitu“ ruských řidičů! Chcete se podívat?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=e6Odo7eW6TY v čase 10:10. Přísahám, že jsem se v ten moment malinko počůral, stojí to za to!

Odpovědi
Nassin

Rád se dívám na takové záběry, ale že by mne v ukázce od 10.10 něco rozesmálo k slzám bych neřekl.

aliendrone

NJN, Rusáci prostě CHLASTAJÍ, no. Novinka? ;) :D

Nassin>>> Kepler se škodolibě gebí proto, že tohle se mu stává až při 5+ promile, zatímco tenhle amatérský chudák vypadá sotva na 3, možná jen 2. :D :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Takoví řidiči jsou po světě vidět. A proč je Finsko prý nejšťastnější zemi na světě? Protože tam pašují vodku z Ruska. 🙂