zjentek

Už vám někdy někdo nebodnul kudlu do zad?

Já takové štěstí mám. Velice důvěrně znám člověka, který žije v ústraní, modlí se a u něj jsem se s tímto úkazem setkal. Otázka zůstane platná než opustím tělo, neboť vzhledem k věku už nepředpokládám změnu v jeho chování. Vím to, vím. Děkuju.

Odpovědi
aliendrone

Prosím tě, KDO by mi chtěl bodnout kudlu do zad? Aliendrona má KAŽDÝ RÁD! A kdyby NÁHODOU NE…, no, to v tomto dotazu nebudeme rozebírat. 😉 🙂

Drap

Už mnohokrát mě nikdo nebodl kudlu do zad

elkon

Přestaň s tím hulením.

led

Nebuďte detailista.