Avatar uživatele
Viktorie II.

Už vám byla někdy připevněná ne/oblíbená žlutá botička?

Proč, a kolik vás to stálo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst, Rudolf Rulík před 573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Odpoveď byla označena jako užitečná

Asi před 20 lety jsem večer zaparkovala v kopci, na asfaltu před domem. Ráno mě budí policie, a hned zvostra na mě. Brzy ráno jsem k ničemu, stále nechápu, čeho jsem se s autem dopustila. Potom se podívám z okna- a auto přes noc popojelo dolů s kopce asi metr, a trochu blokovalo silnici. 🙂 Platila jsem 300 Kč.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Viktorie II. Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jo tak tohle je v dnešní době dobrej super byznys, je celkem frajeřinka se tomuhle úplně vyhnout. To musí být jeden velkej omezenec, v provozu věčně nešťastnej a prakticky i ztracenej, aby si byl stopro jistej že ho tohle nepotká a především že při svých rozhodnutích a jejich realizacích příliš dlouho neomezuje už tak frekventované dopravní prostředí 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Tahle vymoženost se mi zatím vyhýbá.Ale listků za stěračem už jsem měl spoustu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Jednou, asi před 25 roky jsem jako začínající řidič zaparkoval v zákazu stání nebo zastavení a dostal jsem botičku. Zaplatil jsem tehdy dvě stovky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Enife

Několikrát, super výdělek MP.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Ani jednou. Ale před půl rokem jsem dostal dopis s fotečkou – zdržel jsem se a auto bylo na placeném stání o pár minut déle než bylo zaplaceno. Myslím, že chtěli 500.

Nový příspěvek