Viktorie II.

Už vám byla někdy připevněná ne/oblíbená žlutá botička?

Proč, a kolik vás to stálo?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Asi před 20 lety jsem večer zaparkovala v kopci, na asfaltu před domem. Ráno mě budí policie, a hned zvostra na mě. Brzy ráno jsem k ničemu, stále nechápu, čeho jsem se s autem dopustila. Potom se podívám z okna- a auto přes noc popojelo dolů s kopce asi metr, a trochu blokovalo silnici. 🙂 Platila jsem 300 Kč.

Další odpovědi
zjentek

Jo tak tohle je v dnešní době dobrej super byznys, je celkem frajeřinka se tomuhle úplně vyhnout. To musí být jeden velkej omezenec, v provozu věčně nešťastnej a prakticky i ztracenej, aby si byl stopro jistej že ho tohle nepotká a především že při svých rozhodnutích a jejich realizacích příliš dlouho neomezuje už tak frekventované dopravní prostředí 🤷‍♂️

Rocker

Tahle vymoženost se mi zatím vyhýbá.Ale listků za stěračem už jsem měl spoustu.

Justin1

Jednou, asi před 25 roky jsem jako začínající řidič zaparkoval v zákazu stání nebo zastavení a dostal jsem botičku. Zaplatil jsem tehdy dvě stovky.

Enife

Několikrát, super výdělek MP.

Dochy

Ani jednou. Ale před půl rokem jsem dostal dopis s fotečkou – zdržel jsem se a auto bylo na placeném stání o pár minut déle než bylo zaplaceno. Myslím, že chtěli 500.