hanulka11

Už si objednáváte od CK katalogy?

Abyste mohli vybírat letní dovolenou/třeba jen pro inspiraci/ nebo pojedete sami dle svého rozhodnutí a plánování.

Nejlepší odpověď
Deli

Neobjednávám je, chodí nám domů poštou vždy začátkem roku od cestovek, s kterými jsme byli v uplynulých letech.
Jinak moc ráda prohlížím katalogy a cestuju aspoň v duchu…

Dovolenou příští rok už máme naplánovanou – 14 dní na Orlické přehradě. Ale letos SAMI!!! To znamená já, manžel a holky. Žádní přátelé či rodina. Aspoň nebude s kým se tam rozhádat. (Po letošních zkušenostech…)