Mravenec

Už se vám zde na webu stalo, že se vaše odpověď zdvojila, nebo dokonce ztrojila?

Mně se právě „povedla“ trojka – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-se-citili-kdyz-jste-zde-na-odpovedich-ziskali-zlaty-stribrny-ci-bronzovy-titul-2?_fid=7hwd

Jak je to možné? Systém by měl přeci chránit před multiodpovědmi. Už jsem u pár uživatelů viděl zdvojení, ale ztrojení, to jsem viděl až teď, u mě…

Nejlepší odpověď
Malvína

Mně se o nestalo ani u odpovědi, ani u otázky. “Ztrojení” vidím poprvé, přešli jsme tu na vyšší level! 🙂 Zdvojení občas zpozoruji. S takovou to stříbro bude rychle 😁

Další odpovědi
Drap

Ano, stalo

cappuccino

Ne, to umeji jenom borci!!! :) :)

led

Stalo sa, predpokladám, že ide o takzvaný rýchly „dvoj-trojklik“ rýchlym prstíkom, alebo takzvané „trasľavé prsty“ pri odosielaní
viď odpoveď v diskusii vo vaše pôvodnej otázke

„Mravenec pozor na "trasľavé prstíky“. Opakovanie príspevku v jednej odpovedi je príznakom rýchleho klikania počas spracovávania dát v počítači. Skúste hneď po stlačení ENTER dať ruky od klávesnice a chvíľku počkať (môže to byť 1–2 sekundy, záleži od zaneprázdnenia počítača. Dajte mu čas na spracovanie príkazu (najčastejšie je to v pripade práce na niekoľkých programoch naraz. Veľa ich súčasne pracuje v pozadí)"

Filip84

Nejčastěji jsem to tady viděl u Drapa, svého času měl „saisonu“ dvojodpovědí, trojodpovědi jsem u něj ještě neviděl. 🙂

A ano, pak u Tebe.

Ne, mně se to ještě nestalo.

zjentek

Máš extrémně zamarasený komp například virusama, nejspíš rovnou z tady toho serveru. Jako já. Tohle je důkaz.

Dochy

Zdvojení už jsem viděl. Považuju to za chybu tohoto servru – špatně ošetřené okrajivé podmínky. Pokud se dobře pamatuju ldy se to stalo mně, tak snad na první pokus o odeslání jsem dostal nějakou divnou chybu, nevím zda chybu spojení nebo chybu serveru a druhý pokus normálně prošel (z pojledu uživatele). SW na serveru by měl tohle odfiltrovat.

paul1

Ano, zdvojení se mi už 2× stalo.

Mravenec

Já se spíš bojím, aby toto násobení nekazilo zbytečně % užitečných odpovědí.

cappuccino

Mravenec: ty jses tak malinkej, ze muzes i 3× :)