jennysh

už se vám někomu stalo,že se vám odečetli body?

je to sice banalita,ale ptám se proto,protože se mi to stalo zrovna teď z 203 jsem spadl na 184.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi,taky jsem mohl vyhledat odpověď a zbytečně vás tak neobtěžovat.Pro příště si už vzpomenu.

Nejlepší odpověď
johana 56

Včera mě potěšilo,jak přibývají.Dneska jich je o 10 méně.Ale stávají se horší věci.

Další odpovědi
FOG

Rovnez jsem to zjistil,to jsou ty presunute „ankety“.

iceT

Stalo a nejednou,jde o to,že někteří tazatelé nevědí přesně do které kategorie zařadit otázku,ta je pak zodpovězena,dotaz i odpověď ohodnoceny,a je-li pak otázka přesunuta do anket a zábavy,automaticky se odečítají body tazateli i odpovídajícím­.V tom je zakopaný pes.
Doplňuji:
Není zač:-)

SajmonModer

Stalo? mě se právě ještě nestalo, že by se mi neodečetli 🙂

panenka

No jejej a kolikrát a ted taky před chvílí jsem měla 28618 nyní mám 28596 bodů už jsem si zvykla
Doplňuji:
Nemáš vůbec zač děkovat my ti tu rádi pomůžem