Kuba22

už nevím :( poradte mi jak na ní

Ahoj , zamiloval jsem se do jedné moc krásné dívky a ona to ví .. jednu chvíli jsme spolu chodili ale pak to boužel skončilo. Pul roku jsme se nebavili a ani jsme na sebe neměli žádný kontakt , ale asi tak před pár měsíci jsme se potkali v kině já tam byl s kamarády a ona s kamarádkami. Od té doby jsme si asi měsíc a pul psali po Facebooku a měli par schůzek. Všechno začalo být zase krásný jako dřív já měl rád ji ona zase mě , ale začalo se to kazit když nastoupila do nemocnice na operaci. Téměř přes měsíc a víc jsem ji neviděl. Po takové době začali menší hádky , ale ty se okamžikem změnili ve velké . Já jako blbec jsem jí vyčítal , že se nevidíme :( ale také zároven i z její strany byli nějaké hádky . Samozřejmě to nedopadlo dobře a opět jme se přestali bavit. Rád bych za ní někam přijel ale nejsem ten ten typ co se nemusí připravovat do školy. Když jsem měl čas já tak ona jela na kontrolu když ho pro změnu měla ona nevěděl jsem co dřív dělat. Moc jí mám rád a nechci aby to skončilo tak že už jí nikdy neuvidím. Ale příští týden jedem se školou na jednu akci a její škola tam bude taky :) :( to nejspíš bude poslední možnost kdy jí budu moct něco říci:( pokud tam tedy bude , Prosím poraďte mi co mam dělat a co jí říct až jí uvidím:) moc mi na tom záleží . předem děkuji za všechny odpovědi :O

Nejlepší odpověď
Hamon

Asi takhle – šanci jsi dostal dokonce dvakrát, co víc chceš?
Doplňuji:
Abych nebyl za pesimistu, vezmi si z toho poučení – co jsi udělal špatně a co teda příště udělat líp. A jestli si „jste souzeni“, až přijde ten správný čas, budete oba na správném místě a to správné se stane samo.

Další odpovědi
arygnoc

nehovor to nám – povedz to jej.

anonym

Uklidni se, termín NIKDY je ve tvém případě hodně nepravděpodobný. Asi Vás to k sobě táhne, ale ještě nedokážete vůči sobě být dost tolerantní. S nadhledem věku ti mohu říct, že hodně rozepří a hádek je kvůli nepodstatným prkotinám.
Nenapadlo tě to, že být od sebe v zdálení může být pro vás dokonce výhodou? Zřejmě potřebujete víc času, abyste si uvědomili, co k sobě cítíte a co jeden od druhého očekáváte. Mám z Tvých slov pocit, že se do něčeho mermomocí ženete, ale že na to ještě nenastala správná doba. Co aby sis řekl, že máte dost času? Protože ve skutečnosti ho máte opravdu tolik, kolik je ho třeba. Proč tolik stresu v lásce, kde je třeba uvědomat si hodnoty partnera, užívat si možnosti dotknout se ho, mluvit s ním, cítit se s ním prostě dobře? Něco děláte oba špatně. Mezi Vámi je hodně nervozity a urputnosti. Pokus se uklidnit a užívej si toho, co mezi vámi funguje a je hezké.
Proč jí neřekneš, že ji máš rád, je ti s ní hezky a že si užíváš každou chvíli, kdy s ní můžeš být? Síla vztahu nespočívá v počtu hodin, kdy jste spolu, ale v hloubce citu, který vás spojuje.

Nuk nuk

Odpovím trochu jinak, než ostatní, protože oni už to napsali za mne. Jediné, co můžeš udělat, pokud budete mít na zmíněné akci spolu mluvit o samotě, omluv se jí za to čím jsi jí ublížil apod. Ano, vím, že to ubližování bylo vzájemné, ale jak se k tomu postaví ona, je jen na ní, ty tak vyřeš svůj díl.
Zbytek už ti napsali ti předemnou.

HonzikPernik

Vyser se na ní jsou jich miliony dalších, lepších, hezčích.. :)

Katies11

Opravdu nechápu některé ty rady tady, typu dostal jsi šanci hned dvakrát, co víc chceš? nebo že jsou jiný lepší a hezčí. Pokud ti t holka za to stojí, zkus ji někde odchytnout samotnou, nebo se domluvit s nějakými jejími kamarádkami, že by sis s ní potřeboval promluvit, aby se s ní domluvily, že někam půjdou a místo toho bys tam byl ty. Myslím, že pokud jí nejsi lhostejný, klidně ti dá šanci i potřetí :)