Avatar uživatele
Rosi96

Jak na ni?

Prosím poradte…Jsem zamilovaný do jedné holky, a taky jsem s ní chodil.Ona mě po dvou měsicích nechala, ale já na ni nemohu přestat myslet.Ted je to už 3 a půl měsíce od našeho rozchodu.Mám ji říct, že jsem do ní pořád zamilovaný nebo ne?A když jo tak jak?Co takhle na holky platí?
Doplňuji:
Prý mě nechala, protože mě prý má ráda už jen jako kamaráda.Ale říkala že někdy v budoucnu třeba ještě šanci mám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jak píše ReHu, hlavně upřímnost,jak k ní,tak k sobě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bond73

Z toho co píšeš,usuzuji,že ti není více jak 18.let,ale v tomto případě bych já postupoval tak,že bych se již nikdy k žádnému ukončenému vztahu nevracel,je na to takové poříkadlo a to zní: dvakrát ohřívaná polévka je nanic a i v tomto případě ,je to zcela totožné a to mi věř,mám to vyzkoušené. Určitě jsi mladý kluk a ta ,která tě bude skutečně milovat na tebe jěště čeká a věř,že budeš jěště štastnější než-li s trouto,domnívám se,že si je vědoma toho,že jí stále miluješ a jen si s tebou hraje,neponižuj se, nestojí ti to za to,přeci nejsi ubožák,spíše jí dej ty najevo,že ti je lhostejná a že máš na víc a já pevně věřím, že máš na lepší než-li je ona,chcete trochu obobní síly ,ale vyplatí se ti to.Hodně štěstí v dalších láskách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Poradila bych ti nechej to tak s tu holku se normalně bav budte kamarádi a uvidíš časem .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nemyslíš, že také trochu záleží na tom, proč tě nechala? O tom se nezmiňuješ.
Myslím, že bys měl být hlavně svůj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Pro jedno kvití slunce nesvítí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

No vidíš,tak to ještě šance je,ale moc to nenutˇ,protože to by ji mohlo odradit.Možná kdyby tě viděla ,že se bavíš s jinýma holkama,tak by ji to k tobě táhlo víc.A nezapomenˇ,že kamarád taky rád.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek