Rosi96

Jak na ni?

Prosím poradte…Jsem zamilovaný do jedné holky, a taky jsem s ní chodil.Ona mě po dvou měsicích nechala, ale já na ni nemohu přestat myslet.Ted je to už 3 a půl měsíce od našeho rozchodu.Mám ji říct, že jsem do ní pořád zamilovaný nebo ne?A když jo tak jak?Co takhle na holky platí?
Doplňuji:
Prý mě nechala, protože mě prý má ráda už jen jako kamaráda.Ale říkala že někdy v budoucnu třeba ještě šanci mám.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak píše ReHu, hlavně upřímnost,jak k ní,tak k sobě.

Další odpovědi
bond73

Z toho co píšeš,usuzuji,že ti není více jak 18.let,ale v tomto případě bych já postupoval tak,že bych se již nikdy k žádnému ukončenému vztahu nevracel,je na to takové poříkadlo a to zní: dvakrát ohřívaná polévka je nanic a i v tomto případě ,je to zcela totožné a to mi věř,mám to vyzkoušené. Určitě jsi mladý kluk a ta ,která tě bude skutečně milovat na tebe jěště čeká a věř,že budeš jěště štastnější než-li s trouto,domnívám se,že si je vědoma toho,že jí stále miluješ a jen si s tebou hraje,neponižuj se, nestojí ti to za to,přeci nejsi ubožák,spíše jí dej ty najevo,že ti je lhostejná a že máš na víc a já pevně věřím, že máš na lepší než-li je ona,chcete trochu obobní síly ,ale vyplatí se ti to.Hodně štěstí v dalších láskách.

panenka

Poradila bych ti nechej to tak s tu holku se normalně bav budte kamarádi a uvidíš časem .

ReHu

Nemyslíš, že také trochu záleží na tom, proč tě nechala? O tom se nezmiňuješ.
Myslím, že bys měl být hlavně svůj.

oskar

Pro jedno kvití slunce nesvítí.

vecernice

No vidíš,tak to ještě šance je,ale moc to nenutˇ,protože to by ji mohlo odradit.Možná kdyby tě viděla ,že se bavíš s jinýma holkama,tak by ji to k tobě táhlo víc.A nezapomenˇ,že kamarád taky rád.