Mám u ní šanci? Jak a kdy jí to mám říci?

Zdravím,

Asi před 2 měsíci jsem v Brně potkal jednu slečnu, které je 16 let, a trochu jsme se zakecali. (Pro kontext dodávám, že je mi 14, skoro 15, a ona chodí na stejnou školu jako já) Začali jsme si psát na Facebooku a to pokračuje dodnes. Jednou jsem ji s pár lidma pozval do kina a ona opravdu šla. Je introvert a nikam moc nechodí, a tak se ptám: mám u ní šanci? A jestli ano, jak a kdy jí to mám říci?

Nejlepší odpověď

Bronzový

Být tebou tak to udělám co nejdřív, nebo alespoň ji někam pozvi sám bez kamarádů a třeba jí to dojde. Kdyby ses s ní moc dlouho takto bavil jako kamarád, mohla by si tě podvědomě "zaškatulkovat" mezi kamarády a z toho je pak velmi těžká cesta ven.

Další odpovědi:

Stříbrný

Co nejdříve. Škoda každé nevyužité příležitosti. Věkový poměr sice hraje ve tvůj neprospěch, ale jsou takové situace v životě lidském ... já jsem v 15 chodil s 19-letou a skončilo to až tím, když odešla studovat vysokou školu ve vzdáleném městě.

Stříbrný

A jak to máme vědět? Neznáme ani Tebe, ani ji...

Stříbrný

Určitě máš šanci, asi jako Slávia proti Barceloně. Je skoro o dva roky starší a dospělejší a vyspělejší než ty. Možná si s tebou klidně pokecá, bude si s tebou psát, ale větší šanci má starší kluk. Ale nechci tě odrazovat, nevzdávej to, uvidíš sám.

Pokročilý

Říct jí to můžeš kdykoliv, kdy usoudíš, že je na to vhodné klima. Jak? No prostě se jí při vhodné příležitosti přímo zeptej, či by s Tebou chtěla chodit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1272
Zlatý marci1 951
Zlatý quentos 685
Zlatý ivzez 659
Zlatý iceT 646
Zlatý annas 597
Zlatý hanulka11 536
Zlatý led 494
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 466

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.