Ms555

Měl bych říct holce, že ji miluju?

Ve třídě se mi líbí jedna holka a myslím si, že u ní mám docela šanci, ale nejsem si jistý.
Kámoši mi říkají, že po mně jede ale nevím, jestli si dělají srandu, nebo to myslí vážně. Já to moc neumím poznat, že po mně někdo jede, takže nevím. Taky sdílíme většinu těch základních znaků. Poslední dobou jsem se jí to snažil trošku více naznačovat a myslím, že to ví. Ale na druhou stranu když jsme venku, tak mi přijde, jako bychom měli zůstat tak, jak jsme, a dál nejít a nevím, jestli ji to má cenu říkat na ten jeden rok.

Prosím pište normální odpovědi, které by mi mohly pomoct, pro mě to je teď docela důležité.

Nejlepší odpověď
Edison

Kamarádi si dycky dělaj srandu. Nedej na ně. Pokud jí to neřekneš, jen těžko se dovíš, jestli to tak je. Ber to tak, že tím nic nezkazíš. Naproti tomu jednou by sis mohl vyčítat, žes jí to neřekl. To, jak se chová „venku“ MŮŽE být signál k tomu, aby ses rozhoupal… Ale taky nemusí… Opět platí, když to nezkusíš…

Další odpovědi
quentos

Vzhledem ke kvalitě tvého písemného projevu to bude rozhodně stokrát lepší říct než napsat.

Hlada

Nedoporučuju se takhle silně vyjadřovat, když zatím nevíš, na čem jsi. Nejspíš bys ji přivedl do rozpaků a ona by tě z pocitu trapnosti odmítla. Spíš se snaž rozvíjet kamarádství, pozornost. Pochvalou nikdy nic nezkazíš.

klumprt

Pro začátek vycházej z toho, že ona bude pravděpodobně stejné střevo jako ty. Takové ty věci jako „miluji tě“, „nemohu bez tebe žít“ a „nikdy tě neopustím“, to se říká jenom ve filmech.
Normálně se s ní kamaraď, mluv s ní, trochu jí dej přednost před kámošema, občas jí třeba dej nějakou pozornost, třeba natrhej kytičku, nebo kup čokoládu nebo zmrzlinu (zjisti si nenápadně jakou má ráda) a ono se to třeba nějak vytříbří a dostaneš pusu. 🙂

jáára

Kašli na to, pořiď si psa!
_
Vydrží déle.

orestez

Nó tak hlavně když už využiješ hlouposti spolužáků, já teď nevím jak, tak hlavně ať to není přes cigarety. A víš co? Pokud je ve vás láska a víc než láska tak je to fajn a je to největší dar. Takže se jí neboj a navrhni kino. Hele dívej mám 2 lístky. Ten první je fakt pro tebe. A na ostatní seru. Deš? Poď! – Deš? Já tě nemiluju. Ale účast říkala že potřebuješ pomoct. Ona bude zdáním pasivní. Nejistota. Takže v prvním použít zkratku jejího jména na kterou je zvyklá. Trik? Pokud se jmenuje Renata, tak zaráz bez dalšího varování hned po zvonění na přestávku řekni Reny potřebuji tě. Vezmi sešit a čumte tam. Když se ti podaří, samo že ano, půjč si židli a otoč si ji tak, aby ses jí dotýkal nohama, koleny a přitom řešili školní úkol. Potom říct tak v šest v parku.
Protože pak ti ji seberou další hajzlíci, ti ji seberou. Nebo hodit zmuchlaný papírek. Kdyby byla jakákoliv negativní reakce, tak můžeš odpovědět ty voe to jsem psal mýmu tátovi ne tobě. Budeš to ve třídě teď řídit ty, nikdo další.

orestez

Ahoj @Quentos, proč slabý písemný projev? Není to člověk, nebo člověk kterého bys nechtěl potkat na ulici? Existuje nějaké ofiko měřítko podle kterého se dělí na kvalitní a nekvalitní?
Jestli ano, tak si tento chytrý web uzavřete pro unikáty.