Hufnágl

Už máte zapálenou 1. adventní svíci, ozdobená okna či před domem září různobarevná světýlka?

Už máte zapálenou I. adventní svíci a ozdobené okna či před domem různobarevnými světýlky?

Nejlepší odpověď
Emefej

U nás se pouze věší věnec na dveře. Ostatní atrakce neprovozujeme.

Další odpovědi
Drap

Svíčku jsem zapálil a už zase zhasl. Okna nezdobím a blikající cirkus před domem nestavím.

Pepa25

Adventní věnec máme, je to jediný smysluplný adventní zvyk. Světýlka dáváme až těsně před Vánocemi pro rozzáření Vánoc, k adventu nepatří, stejně jako stromeček …

da ny

Máme nazdobeno, světýlka ve 2 oknech svítí.
Svíčka hoří každý den, ale ne na adventním věnci. Na stůl už nedávám
Venku už hodinu hrají ponuré cizí písně (AJ), žádná česká koleda..
Nemám ani jednu chuť, seběhnout ke vchodovým dveřím. Sledovat
světelnou „šou“ a (všichni s okny na náměstí, musí mít zhasnutá světla)
rozsvěcení jednoho ze zdejších stromů.
Ještě musím jít, na pár hodin do práce :)

Kelt

Ano, včera jsme šil pro ty věci do sklepa, dneska jsme zapálili první svíčku. A další věci, mne je to jedno, ale manželka dodržuje tradice.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.