hapiky

Už jste viděli horizont událostí na snímku?

Mohla být ostřejší, ale první je první
https://euroz­pravy.cz/veda-a-technika/veda/254462-prulom-v-astronomii-prvni-fotografie-cerne-diry-odhalena-sledovali-jsme-zive/

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, viděl, to jsem si nemohl nechat ujít. Divil jsem se i ušima. Musí to být obrovský objekt, když ho dokázali vyfotit na takovou vzdálenost. Z takového monstra mám docela hrůzu.

Další odpovědi
marci1

Viděla. Zajímavé, vždycky mě černé díry zajímaly. Je to pro mě něco nepředstavitelného, tajemného, strašidelného. Dostat se tam, ale zpátky už nikoliv.

Hungalabunga

Možná fake.

Dochy

Netvařte se že jde o fotografii, když jde o snímek vzniklý ze složených dat z radioteleskopů.