hanulka11

Už jste připraveni na velikonoce ,pekli jste beránky a mazance ? Jak dopadly vaše výtvory?

Doplňuji:

  • iv- jsem ráda, že to funguje a beránci chutnají jen tak dál ..já jdu zadělat na mazance

Nejlepší odpověď
dědapetr

Teprve nás to čeká zítra začnou s beránkem.

Další odpovědi
anonym

Tak na to je u nás ještě čas.

anonym

🙂 Dnes 3 , zitra pokracuji. ( podelim rodinu a pratele ) , no a svete div se – dnes jsem pekla 2 ruzne recepty od Hanulky 11. ! Nacala jsem jeden – s vaj. konakem a vyborny. Vsechny vyklopene bez zavad – pomoci navlhcene uterky … diiiky. -iv-
Doplňuji:
Mazance … ?? Ty zkusim nejdrive tak za 3 roky …:-( A napisu si sem o recept , ale uz budu delat , ze to je pro mou 13 letou neter. 🙂

hanulka11

  • iv- receptík na mazance je stejný jako na tvarohové buchty které jsem tu psala nedávno, když je najdeš je to asi 2–3 dny

zkus nemáš co zkazit , jen je důležité nechat dobře vykynout.Jdu na to ,ať to odsejpá