Už jste někdy vykonali tuto výhružku ?

Dal (a) bych si pár facek!

Nejlepší odpověď
Andělé

Tos mě od srdce rozesmál…no sobě jsem si teda ještě nenamlátila.:))
Já si občas nadávám,že blbější blondýna fakt neexistuje. A když mám ze sebe hodně dost,napadne mě,že bych si raději mohla dát pár skleniček,abych měla ze sebe lepší pocit. No a po pár sklenkách si říkám,že vlastně za to vůbec nemůžu…a že jsem stejně chytrá holka..:-D))

Další odpovědi
Damiana

Kdepak. Nesnáším domácí násilí:-)

www

Ne, poněvadž většinou používám: „do …, já su ale …“
S použitím toho tvého rčení bych se asi musel totiž už dávno utlouct. 😁

Drap

Spíše symbolicky. Chodit pořád s modřinama vypadá blbě.

pusinka50

Říkám to docela často a představ si, že jednou jsem si fakt facku dala, ale k lepšímu pocitu mi to nepomohlo a bolelo to, tak od té doby už se nemlátím, jen nádávám jako dlaždič:-)

anonym

To bych byl samá modřina 🙂