fcoop

Už jste někdo viděl větší bandu idiotů?

Snad ne.

http://www.stre­am.cz/video/780184-tito-kamosi-jsou-k-nezaplaceni

Nejlepší odpověď
anonym

Jedním slovem Idioti!

Další odpovědi
annas

Prý pitomec škodí jen sám sobě, idioti ostatním … To, čemu se tito idioti smějí, určitě není humorné…

pizlicka

cena zivota dnes nic neznamena ☹

pusinka50

Už jsem to viděla a napadlo mi, že kluci jsou sjetý minimálně po marjánce, po tý je člověk takhle neudržitelně veselej. Jinak příhoda tak trochu podobná té, jak si někdo na mobil fotil člověka, který spadl do kolejí metra a vlak ho přejel, místo aby mu ještě s někým podali ruce a vytáhli ho. Smutné.....