jirka F

Už jste letos viděli nějakého toho brouka?

Já zatím viděl akorát zlatohlávka a Puchýřníka.

zdroj obrázku:PIXABAY- ilustrační foto.

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, viděl jsem pár druhů brouků. Také jsem uviděl jednoho brouka v našem domě, tak jsem ho spláchl do záchoda.

Kromě brouků jsem spatřil také včely a vosy a překvapivě jsem neviděl moc much.

Další odpovědi
Drap

Ano, několik druhů. Pohybuji se poměrně často v přírodě, tak o takové objevy neni nouze.

Kepler

No jo, nějaká ta breberka mi vlítla i do pokoje přes ventilačku. Ani jsem nevěděl co to je. Spadla na vnitřní parapet, tak jsem otevřel okno dokořán a po chvíli zase vyrazila do světa.

jirka F

Pokud do 30 min,už nikdo neodpoví dostane nominaci Rokio.

jirka F

@Rokio také mě to tak přišlo že mouchy jako by se vytratili ze světa.

Kepler

Neboj, ty ještě ze svých zimních úkrytů vylezou!