Kazatel

Už jsou z Ukrajiny pryč tady ti týpci a jak to tam bylo s jejich tolerováním?

https://www.fa­cebook.com/mi­odrag.ko/vide­os/635794504149013

Nejlepší odpověď
Drap

Ba naopak , příznivců mají více spoustu věcí sami vedou a ti co vládnou jim jsou přinejmenším nakloněni.

Další odpovědi
zjentek

Počkat, tohle jsou přece Ukrajinci, čili domácí, ne?

Kryšpín

Podle mého by dávno EU zasáhla

Dochy

Nejsem si jist jak to s těma náckama mají na Ukrajině většinově. Reálně ale spoustu takových najdeš i v ČR. Aférku měl i princ Harry pokud se nemýlím. Znamená to, že Putin půjde denacifikovat i UK?