Zvědavý

Uvidíme ještě někdy na veřejnosti Michaela Schumachera?

7× Mistr světa F1 je už 5 let naprosto mimo oči veřejnosti kvůli těžké nehodě na lyžích. A myslíte že bude ještě schopen fungovat ? Díky

Nejlepší odpověď
nyjono

Jestli ho ještě někdy uvidíme na veřejnosti, to ví jen ten nahoře.

Další odpovědi
annas

Asi před 2 dny mu v TV přáli k jeho 50. narozeninám, které prožije zřejmě na lůžku. .

" Od osudné nehody , po které se ocitl v kómatu, se na veřejnost nedostávají žádné relevantní zprávy.

„Můžete si být jistí, že je v těch nejlepších rukách a že děláme vše, co je v lidských silách, abychom mu pomohli.

Mějte pochopení, že se řídíme Michaelovým přáním a držíme téma tak citlivé, jako je zdraví, v soukromí,“ uvedla ve středu Schumacherova rodina v prohlášení

Michael stále bojuje a bude bojovat dál. Vše ostatní je osobní a je jen správné, že to tak zůstane, řekl ekl Jean Todt, Schumacherův šéf z Ferrari a dnes prezident Mezinárodní automobilové federace (FIA)." atd.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/sport/mo­torsport/micha­el-schumacher-padesat-let.A190102_165­345_motorspor­t_ald

Jak se říká, je to ve hvězdách, zda se dotyčný objeví ..

led

Tak, ako sme ho poznali, už ho neuvidíme, iba ak na retrozáberoch.
Dnes už je to iný človek.Včera oslávil 50. Či sa bude niekedy prezentovať na verejnosti, nerozhoduje verejnosť, ale jeho zdravotný stav a blízka rodina.
Pritom jeho nešťastie podľa veliteľa miestnej polície, zavinila navonok banálna príčina. Nedostatočná výška snehu, ktorý len zneviditeľnil kameň, na ktorý narazil. https://www.cas­.sk/clanok/784571/s­poved-z-ktorej-mrazi-po-piatich-rokoch-prehovoril-muz-ktory-zachranoval-schumachera/
Nech je táto skutočnosť aj varovaním, pre mnohých lyžiarov, nepodceňujte snehovú prikrývku pri lyžovaní..
„“Môžete si byť istí, že je v dobrých rukách a robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme mu pomohli. Prosíme pochopte, že rešpektujeme Michaelove želania. Je to citlivá téma, chceme, aby to zostalo v súkromí,” uvádza sa vo vyhlásení rodiny na facebooku“ https://www.hlav­nespravy.sk/schu­macher-vo-stvrtok-oslavi-50-ku-rodina-ziada-o-respektovanie-sukromia/1625026

xxx3

Obávám se, že leda jako voskovou figurínu. Ale může se stát i zázrak…