dust8

Uvedete názvy některých konkrétních filmů, které jsou těžce pohodové a neřeší se tam žádné negativní věci?

Pohádky v tomto směru těžce selhávají, protože se často snaží poučovat. To jim teda nežeru. ;)

Nejlepší odpověď
Kepler

Mraky komedií Laurelem a Hardym počínaje, přes filmy s Vlastou Burianem až po Top Gear. Pak mě ještě napadla Babička podle Božky Němcové – tam pohoda přímo stříká. Potom by to mohl být Kája Mařík, ale nevím, jestli se našel dostatečně odvážný rejža.

Další odpovědi
Schluker

Doporucuju filmy pro dospele. Tam to obvykle konci happyendem..

aliendrone

I když jsem už jinde nadhodil tvůj mnou odhadovaný věk (cca 9 let), přesto mi nedá se nezeptat – nezaostáváš trochu za svými vrstevníky? Termín „porno“ už dnes znají i mnozí prvňáči. Konkrétní názvy filmů neznám [a kdo je zná? ;)], nicméně
zkus vyhledávač. ;) :D :D

zjentek

Série A je to (Pat a Mat), nic jinýho mě už nenapadá.

Kelt

I když chápu tvou úroveň díky tvým otázkám, bude asi těžké ti odpovědět. Pohodové filmy bez negativních věcí. To je různé. Já se třeba dívám na horory, abych se uklidnil, nějaká romantika mne svírá žaludek, u dětských filmů se rozbrečím. Třeba nedávno jsem viděl Kamarády s M. Ebenem, a mnoho dalších starších filmů. Obdivuji herecké umění filmů např – Škola základ života, Cesta do hlubin študákovy duše, filmy s J. Plachtou a jiné.