lumirhorky

Uvažujete také nad tím, že si před podzimní druhou vlnou Covid-19 raději místo letní dovolené zaplatíte kurz přežití?

Jinak zajímavé video pro všechny, které to zajímá https://tv.id­nes.cz/domaci/roz­hovor-amar-ibrahim-prepper-survival-preziti-apokalypsa-cesko-kurz.V200521_155­508_idnestv_ja­ha

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Další odpovědi
elkon

Nezajímá, nejsem paranoidní.

Kryšpín

Je to podle některých odborníků jenom chřipčička, měl jsem mít dovolenou ve Španělsku, ale raději jedu do Brazílie.