Avatar uživatele
Registrovaný

Uvažujete o prevenci zdraví a příp. léčení nějakým „extra“ bylinným tonikem nebo se raději chcete léčit běžnými léky ?

Energie z bylin = denní porce zdraví, elixír nejen mládí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

O léčení bylinkami neuvažuji, protože již nejméně deset roků jsem nespolkla ani jeden "běžný" lék.

Užívám bylinkové extrakty od fy Energy a Diochi. Můj zdravotní stav je celkem stabilizovaný, i když léčení je pomalejší. Bylinky léči příčiny různých neduhů, nikoliv jejich následky.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

stejný případ jako kolegyně - nejen že uvažuju, ale už dávno praktikuju. Nemusí to být ani tonikum - stačí sušené byliny jako takové, bylinné čaje z nich jsou všelékem.


Avatar uživatele
Zlatý

O prevenci ne, že uvažuji, ale praktikuji.
Je mnohem přijatelnější pro tělo a levnější pro peněženky.


Avatar uživatele
Zlatý

léky užívat musím a o prevenci zdraví tedy uvažovat mohu, jen co se týče zdravé výživy..stále to porušuju..


Avatar uživatele
Zlatý

Nejen exlixír z bylinek, ale i že švestek a dalšího ovoce.
Je to hrozné, že to tu ještě nikdo nepřipomenul.
Kam to spějeme čechomoravoslezané!!!

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Registrovaný

Johnny1

Zásady správné volby bylinných přípravků :
1. Ptejte se prodejce na způsob záruky, identifikace a kontroly výrobcem přípravku s použitím správných bylin při vstupu výroby podle zásad tradiční čínské medicíny (TCM), 2. Doložení dokumenty, které prokazují výzkum a vývoj výrobce vašeho doplňku stravy ( registr. patent, veřejný grant ) k získání jistoty o účincích, bezpečnosti a kvalitě výroby 3. Výrobce musí být schopen zajistit stálost kvality složení v každém balení vyrobeném v různé době ( podm. pro klinické zkoušky ) 4.Ptejte se prodejce, zda-li má výrobce svého doplňku stravy provedené klinické zkoušky prokazující důkazy o jeho účincích na lidský organismus 5. Zjistěte kdo representuje výrobek ( výrobce, sestavení formule na výrobu ) - velkou předností je, když autor přípravku je současně majitelem výrobní továrny a laboratoří, protože tím je umožněna plná kontrola nad kvalitou výroby 6. Důležité je také vědět, jaké zkušenosti mají lidé s jeho užíváním Závěr - Není umění namíchat směs "nějakých" bylin, ale velkým uměním je zvolit vhodně jejich složení a vzájemný poměr, což dokáže pouze člověk zabývající se touto problematikou již několik desetiletí.
Závěr - Není umění namíchat směs "nějakých" bylin, ale velkým uměním je zvolit vhodně jejich složení a vzájemný poměr, což dokáže pouze člověk zabývající se touto problematikou již několik desetiletí.
Přípravek PhytoChi ® má vypovídací hodnotu podle bodů 1. - 6. a tím také vynikající kvalitu jako unikátní bylinné tonikum. Deklaraci a k tomu důkazy je možné doložit přísl. úředními aj. doklady ( certifikáty, odborné studie, posuzování kvality TCM, klinická studie - pozitivní výsledky na lidech jsou již známy ) ! Dále jsou k dispozici kalkulace ceny a srovnání cen bylinných nápojů . Přípravek PhytoChi ® má vypovídací hodnotu podle bodů 1. - 6. a tím také vynikající kvalitu jako unikátní bylinné tonikum. Deklaraci a k tomu důkazy je možné doložit přísl. úředními aj. doklady ( certifikáty, odborné studie, posuzování kvality TCM, klinická studie - pozitivní výsledky na lidech jsou již známy )! Dále jsou k dispozici kalkulace ceny a uvedení cen bylinných nápojův kontextu k PhytoChi.

Avatar uživatele
Registrovaný

Johnny1

Oprava vlastního textu - zajisté, že něco je z odstavců ( odst. ) opakované, povšimly jste si zřejmě také, proto vyřazuji odst. 1 od PhytoChi ( navíc ) a určil jsem k platnosti to stejné uvedené níže. Omlouvám se za v podstatě formální chybu.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4946
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2419
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.