Dismas

Urazí se ortodoxní žid, když mu řeknete, že je farizeus?

Odpovědi
Nerevarin

Nemám ponětí, ale díky politické korektnosti si musíš neustále dávat bacha, abys neurazil černocha, muslima, araba, žida, latinoameričana, cikána apod. Jediní koho se politická korektnost netýká, jsou běloši (hlavně ti s křesťanským a evropským původem), ti se urážet smějí.

bolak

Mě by zase zajímalo, co by se stalo, kdyby měl žid nežid. Jestli se to nějak jako vyruší nebo..

Kelt

Na každou otázku můžeme získat kladnou nebo zápornou odpověď. Co tě zajímá? Nejlepší je se sám zeptat. Je to otázka pravděpodobnosti. Buď se urazí, nebo se neurazí.

Šidlo

farizej je u nás v bratislave a okolí obľúbená nadávka intelektuálov a moralistov

urazí spoľahlivo aj žida aj kresťana…a aj niektorých ateistov, ak poznajú bibliu