fcoop

Umíte se podívat na svůj problém – jakýkoliv – nezaujatě,objek­tivně – jakoby „cizíma očima“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ano

Odstup je veľmi dôležitý.
To máte ako s obrazom, zblizka je to patlanina, z diaľky sa zmení na nádherný výjav s hlbokou myšlienkou.

Další odpovědi
redy

Ano

Musím když ho chci vyřešit.Naštěstí já jich zase tolik nemám,ZATIM

hanny 2

Ano

Ano,dokážu,ale také hodně záleží na tom,čeho se ten problém konkrétně týká.

slad08

Ano

A nikdy je to i lepší.

samicek333

Ano

Ještě jsem to nezkoušela, ale mysím, že to dokáže většina lidí, takže já asi taky…