rrihamirek1

„Ukrajinska“ vlada PETRA FIALY chce davat MILIARDY na obnovu povalecne ukrajiny (ktera neni v EU). Co si o tom myslite?

„Vláda Petra Fialy (ODS) chce dávat z našich peněz miliardy na obnovu Ukrajiny, místo aby pomohla našim občanům se zdražováním. To není česká, ale “ukrajinská” vláda👎 Proč má Fialova vláda jako hlavní prioritu cizí zemi, která navíc není ani členem EU, a nikoli svoji vlastní? Česká republika a problémy našich občanů nejsou pro Fialovu vládu na prvním místě👎 Podle názoru SPD by mělo být pro vládu hlavní prioritou vyřešení drahých energií a potravin, což sužuje všechny naše občany.“

Co si o tom myslite vy? Napiste mi do odpovedi.

ZDROJ: Facebook SPD

Nejlepší odpověď
Ametyst

Proukrajinská vláda ignorováním vlastního obyvatelstva hryže ruku, která ji živí. Takhle hloupá a nadutá je.

Další odpovědi
Drap

Ano, je to tak. Peníze si půjčí , ještě vše několikrát zdražíme a ještě i naši vnuci budou mít co splácet. Koho jsme chtěli, toho jsme si zvolili.

paul1

Je to příležitost pro investory a budoucí obrovský trh.

zjentek

Dle Ústavy máš POVINNOST postavit se tomuto příkoří a podkopávání základů suverénního státu jeho vládou, byť se ZBRANÍ V RUCE! (!!!)

da ny

Celá EU si bude brát v bankách obrovské úvěry na obnovu Ukrajiny, po ukončení konfliktu. (uvedenou částku si nepamatuji, slyšela jsem ve zprávách). To je naplánováno, schváleno. Nemohli bychom být výjimkou, za žádné vlády (pokud jsme v EU).
Všechny státy (jejich firmy), už se klepou nedočkavostí na své zakázky.
Premiér Fiala vykazuje i v tomto směru vysokou osobní angažovanost

zjentek

Ametystík, TY MÁŠ VLÁDNOUT! U mě máš hlas jistý, kdykoli už se rozhoupeš, to snad víš 😘

Ametyst

Zjentku, děkuji Ti za důvěru, ale už bych neměla trpělivost vysvětlovat samozřejmosti, které platily v normálním světě, a teď jsou převrácené vzhůru nohama. Btw. dnes jsem zjistila, že Danuše Nerudová je šorošovka z Aspen institutu. Taková Čaputová č.2. Nic není v pořádku.

rrihamirek1

Ametyst: Nechapu, ze je stale tak malo lidi, kteri maji otevrene oci… V mem okoli je kazdy zaslepen petidemolici jako spasou lidstva. Ono jim to dojde, az nebudou mit co do huby a benzin bude za 100 Kc. :CCC

GM

Nechápu lidí, kteří tuto sběř volili!

Ametyst

Mirku, nečekám, že se někomu rozsvítí. Lidi jsou schválně zavalení odpadkovými zprávami, tak aby nebyli schopní rozpoznat důležité od zbytečného. Praha a její pisalkové jsou mistři ve výrobě a prezentování uměle vyrobených zbytečných problémů, nad kterým zbytek republiky obvykle jen kroutí hlavou: to jsou ti, co už vzdali sledování zpráv.Je to podobné, jako když v Bruselu řešili zakřivení okurek a banánů, zatímco Evropou táhly miliony ilegálů.

rrihamirek1

„zakřivení okurek a banánů, zatímco Evropou táhly miliony ilegálů“ – To je typicky a nefalsovany pristup EU a z toho diktatu… Souhlas.