Eukaliptus

Typy jak zhubnout? Cvičím a jím zdravě.

Je mi 12 a mám 93 kilo
Nepomáhá nic, cvičím a zároveň jím zdravě
Cvičím cca rok a půl každý den a jím menší porce a doplňuju si jídelníček tak abych měla bílkoviny,sacha­ridy,tuky a dostatek cukru a celkově všeho postavou na to moc nevypadám a lidé mě typují max na 75kg

V minulé řadě jsem řekla že se řeší moje výška a někdo psal proč se neřeší moje kila , nevědí kolik vážím … Když těm lidem neřeknu že mám 90+kg neřeší to a i když jim to řeknu je jim to jedno <3

Fotku neberte to něco jako pornografii 👀

Odpovědi
Ametyst

Možná by ses měla vykašlat na radu o „pestré stravě“, a vyměnit ji za jednoduchou stravu. Nebo zkus změnit dobu jídla. Od oběda už nejez nic sladkého, jen ráno. Jídlo nezapíjej, pak je trávení horší.

elkon

Poslední jídlo mezi sedmnáctou a osmnáctou hodinou. A nauč se česky.

aliendrone

Nevím cos komu říkala v MINULÉ ŘADĚ nebo sloupci či jinde. Ale v minulém DOTAZU ses ptala NA VÝŠKU a hned v úvodu jsi napsala, že vážíš 93kg, takže VÍME už odminula, kolik vážíš ( https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-snizit-svou-vysku ). ;) :D

Na tvém místě bych ale neřešil ani výšku a ani hmotnost (váhu), jakkoliv bych ti upravil jídelníček. Začni jíst Gingko bilobu, jinak dopadneš jako ZJENTEK! Ten když si ho ráno nezobne, tak si večer nevzpomene, kde má Viagru! :)

Justin1

Jak cvičíš? Je to aerobní aktivita, kterou vydržíš dělat bez odpočívání třeba hodinu nebo i déle? V prvních 20 minutách aerobní aktivity se spalují cukry a až potom přicházejí na řadu tuky.