Eukaliptus

Jak mám zmenšit svou výšku?

Chodím do 7. třídy, je mi 12 let, měřím 173 centimetrů a vážím 93 kilo, ve škole mají různé narážky na mou výšku, a to i kamarádky, je to blbá otázka ale nedá se to něak změnit? Aspoň na 165 cm… Nechci být takhke vysoká už jen proto, že si snad nikdy nenajdu kluka, nelíbí se mi, jak jsem vysoká a mám kvůli tomu problémy

Nejlepší odpověď
Mravenec

Co to povídáš, 173 cm není žádná výška. Kluci dneska mají průměrně 185 cm +, co se mladé generace týká. Navíc je to výhoda, malý lidi nikdo nerespektuje. Naopak ti spolužáci záviděj, protože jsou zakrslý králíci. Vykašli se na nějakou lůzu, oni stejně za chvíli vyrostou taky, prostě jsi vyvinutější. Ale 93 kilo, dle fotky bych neřekl, máš možná těžké kosti.

Změnit se to opravdu nedá, leda by sis uřízla půl hlavy, nebo chodidla – ne, opravdu to nedělej.

Kluka si najdeš bez problému, ukaž co v tobě je, využij odlišnosti, předběhni prostou lůzu a spodinu, která se umí jen vysmívat. Kdyby se takto smáli přede mnou, rád bych jim promluvil do duše, případně se jim vysmál, že jsou malý šmoulové.

Já měřím 190 cm a vůbec mi to nevadí. Ano, jsem muž, ale nevidím problém v tom, že by žena měřila i 180 a více cm. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Taxemitonějak NEZDÁ. Při 173cm a 93kg mají narážky na VÝŠKU, ale nikoliv na hmotnost?

  1. Kluci (většina) teprve ještě dost POVYROSTOU, ty už téměř jistě moc ne.
  2. Se 173 cm nemáš ani základní požadovanou výšku na modelku (175cm).

Takže se hoď do klidu. :)

aevul

Výšku nezměníš, to je ti asi jasné. Ale můžeš změnit to, co vnímáš jako slabinu, ve svou silnou stránku. Nepřemýšlela jsi někdy o volejbalu nebo basketbalu? Tam bys vítala každý centimetr. Zároveň poznáš spoustu podobně vysokých, i vyšších lidí a zjistíš, že to nikdo jako handicap nevnímá.

Přemýšlím, jestli si třeba taková Eva Vítečková někdy stěžovala na svých 190 cm :)

Doplňuji: A třeba já se svými 183 cm mám rád holky okolo 175 cm. Dobře se s nimi tancuje, líbá… prostě samá pozitiva.

Filip84

Ale ano, co by se nedalo, dá se, a to poměrně jednoduše: osteoporosou.

Má to ale jednu, dosti nepříjemnou, vadu: nejde to chytit, není to virus nebo bakterie nebo tak něco. 🙂

Jiná cesta bohužel není. Ani kdybys umřela, Tvá výška se rozhodně nezmění směrem dolů. Je mi líto. 🙂

Lgee

Stači se naplacat makeupem a můžeš být modelka, holka s 165cm a méně sice může být krásná, ale rozhodně modelka být nemůže.

da ny

Přijmi svou výšku, může se stát, že ještě trochu povyrosteš. Snad jen pracuj na své hmotnosti/váze. 93 kg je více než dost,
Domnívám se, že „kamarádky nemají narážky na tvou výšku, ale na vyšší tělesnou hmotnost.
Chce to zdravý pohyb (rychlá chůze), pestrou stravu, s nižším příjmem kalorií.

Drap

Rozumné řešení neni. Neřeš to, tvoje výška neni nic extrémního. Mám kamaráda a jeho manželka je o hlavu větší než on. Když šel po prve navštívit její rodiče, tak ona byla bosá a on měl speciální boty s dvojitou podrážkou. Letos spolu oslaví 40 let spokojeného manželství.

Mravenec

alien: Mám úplně stejný názor. Ta hmotnost – nejspíš těžké kosti, dle fotky žádnou korpulentní postavu nevidím. I tak je to nějaký hodně nastřelený.