zjentek

Tuze se mně líbí ségra Kim Čong-una, mám jí o tom napsat?

Nechcu žádné problémy hlavně a tak, pokud by mě měl Rakušan zapnout do pytle na mrtvoly tak už to bych nesl těžce. Děkuju.

Odpovědi
da ny

Rozhodně ne!
Mohli by pro tebe přijet s kazajkou 😉
Nebo skončíš v klíčovém průmyslu.

Drap

Určitě napiš. Srdci neporučíš

led

Ako píše Drap: „Srdci neporučíš“ ale… tu sa mi tlačí otázka: „budete potom môcť naďalej prispievať svojou múdrosťou do tejto stránky?

elkon

Bylo by tě to podobné. To může napadnout jedině tebe. Korejsky jistě umíš.

aliendrone

Politický systém Čučche vyžaduje předevím milovat VELIKÉHO vůdce. Takže bych neriskoval v lásce upřednostnění jeho sestry. 😉

Na druhou stranu mi ale přijdou zbytečné obavy z Rakušanovy politické mrtvoly (budoucí, ač zatím je ještě ve stadiu „politická zombie“). 😁

Kelt

Korejky jsou pěkné. Klidně napiš , ale napřed Klímovi. Třeba tě pozve, zaplatí cestu. Určitě lepší než Emma Stonek.