Turnaj Mistriň – červená skupina

Chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s postupovými možnostmi na tenisovém Turnaji mistriň. Co by se muselo stát, aby Petra Kvitová nebyla první ve skupině a za jakých okolností mají šanci postoupit Zvonarevová a Wozniacká?

Odpovědi
martyuno

Co se týče postupových možností na turnaji mistryň v tom Vám v tuto chvíli nemá ani cenu odpovídat,už je dávno po turnaji.....A co se vlastně v tom Istanbulu stalo? No,Petra Kvitová turnaj mistryň vyhrála… 🙂

Zdroj: http://www.spor­t.cz/clanek/193392-kvitova-k-vyhre-v-istanbulu-me-dovedly-bojovnost-a-fyzicka.html