Trpěli jste či trpíte pocitem méněcennosti ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

ANO- (jakým)

všichni jsou ve všem lepší než já. Když píšu nějaký webík, tak graficky je na „poblití“ a když tu odpovídám, tak často než dopíšu odpověď už odpověď přišla před pár sekunda a fundovaněji.

Další odpovědi
led

Ne

nemám prečo

venkovan

ANO- (jakým)

Mnohokrát. Zejména když předpokládaný idol mého srdce mi vysvětlil, že jsem ze zaměřil na špatné srdce.
Ve své podstatě asi je to normální pocit který každý z nás někdy více či méně prožil, ale který taky dokáže člověka posílit, protože při hledání výmluvy že není méněcenný v sobě najde vlastnosti či přednosti které se u druhých zas neobjevují. A to je prima – Ne?

hanulka11

Ne

anonym

ANO- (jakým)

ano, každý den minimálně dvakrát :)

třeba, že kamarádka je v jediné věci, která mě dobře jde lepší, že má někdo neprávem lepší známku, apod.

Natee

ANO- (jakým)

Několikrát denně. Relativně jde o hlouposti, ale jedná se o kamarádčinu partu. Svůj čas dělí mezi mně a skupinku dalších.. Sebevědomí down..

baghira

Ne

Naopak – občas mám hypertrofované sebevědomí :D

filva

ANO- (jakým)

Nikdo si vás neváží a holka vás bije.