Trapi vas neco ? ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Můj zdravotní stav.

Další odpovědi
Andělé

Stále mě trápí,že se mi nevyvedlo manželství. Svého býval.manžela jsem skutečně milovala a poznala,že člověk může dlouho milovat i člověka,který mu ubližuje. Láska je nejsilnější a budu si za tím stát.
Dokázala jsem konečně od něj odejít,ale dodnes jsem se s tím nevyrovnala a kvůli tomu si nedokážu nikoho k sobě připustit. Bolest je menší a menší,ale pořád se vrací.
Jsme nyní přátelé a vycházíme spolu lépe. Takového jsem si ho vždy přála. Někdy se v sobě peru (býv.manžel mě stále provokuje a chtěl by mě zpět) a snažím se ho neidealizovat,jinak bych sklouzla zpět dolů a tam už se mi opravdu nechce…
Hold vše vyléčí čas…

Doplňuji:
Deli-moc Vám děkuju 🙂. Máte pravdu,sklouzlo by to rychle do starých a možná i horších kolejí.
Našla jsem svým způsobem klid a ten je čím dál tím víc nadřazený té staré bolesti. Psychicky se mi natolik ulevilo,že dolů už opravdu nechci. Ale je to někdy boj… Děkuju a přeju Vám jen to dobré…:-)

Deli

Víkendová předpověď počasí – vzhledem k tomu, že budeme v kempu…

Jinak mám někdy pocit, že mě trápí, že mě nic netrápí 🙂

Pro Andělé: Vydržte a neidealizujte si ho! Sklouzlo by to do starých kolejí tak rychle, že byste se nestačila divit! Jste-li nyní přátelé, buďte ráda za to a časem si jistě najdete i tu lásku – ale někde jinde.

tom004

Určitě,by se něco našlo,i když,te­ď,mne zrovna nic nenapadá.Snad,je­dině teploměr.Ukazu­je,26,4°C,a to je ráno v devět,dost otrava.Ale,trá­pit,se tím nehodlám. :))

dougie

Jo,pořád mi cuká spodní oční víčko
…už mě to docela štve :).
A je toho ještě víc.....

anonym

Jo.Neznám ani tebe,ani pana doktora,co vám k tý svatbě jenom dát?

eLx

dougie: to je z nadměrnýho čučení do monitoru, taky jsem to dřív míval…

iv: netrápí… :)

GM

Ano, trápí.

anonym

jami, ale to je od tebe pěkňoučké, že tě trápí náš svatební dar.
Ovšem pokud jsi sledovala zpětně projevy nás obou, lze z nich vyčíst k čemu kdo inklinuje.
Já v anketě odpověděl, že jsem dělal ČVUT, Dr. v nicku je jen spřežka z mého příjmení používaná už před tím na Aukru apod.
Oba máme rádi knihy, snoubenka prozradila vkus v parfémech, módě i bytových doplňcích, tak se jen dovtípit.
Já jsem kutil se sklonem k intelektuálním zájmům.
Jenže po zásnubách ve mně sílí nepříjemný dojem, že bych spíš potřeboval neprůstřelnou vestu a iv bičík a boty pro Dominu.
Kdo ví, jestli toto nebude můj poslední svobodný projev a já dostanu náhubek a informační embargo.
P.S. Mankote, málem jsem nestihl napsat co trápí mne (musím rychle, dokud nemám zákaz).
V poslední době čím dál tím vtíravější otázka na osud mých předchůdců ženichů.
Kamarád advokát mi přeposlal interní vyhodnocení kriminality Západočeského kraje za 1. pol. 2011, kde se vyskytuje jakási významná zmínka o dosud neobjasněné kauze moderní obdoby čachtické paní. Některé indicie připouštějí i to nejděsivější vysvětlení, že by se mohla koupat v krvi svých, stále nových snoubenců.
Brtr, sňatkoví podvodníci jenom ochudí své nevěsty o věna a ještě je před tím tělesně oblaží, ale tohle ??!!

salsa verde

Ano trápí. Budou moje děti zdravé? Bude mít manžel pořád práci? Budemem mít na nájem a na jídlo? Udělám ze svých dětí slušné lidi? Tohle a ještě asi tisíc věcí mne trápí …

dudu

Nevím čím to je, ale poslední dobou mně u některých starších trenýrek povolila guma. Předem je nejde dost dobře identifikovat, ale když pak jdu po městě s nákupy v obou rukách a trenýrky sjedou na půl žerdi, věřte je to velmi nepříjemné.