quentos

„Transakce byla uložena pro překročení denního limitu“

Toto mi vyskočilo po pokusu o odeslání platby přes InternetBanking. Rozumím, co tím chtěl básník říci, jde mi ale o to, co tedy zítra? Mám příkaz zadat znovu, jako bych ho nezadával, nebo se dá (uložený) někde najít? Jde mi o to, aby platba zbytečně neodešla dvakrát.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pokud neudělali nějaké změny, tak je třeba zítra příkaz opakovat. O neuskutečněné dnešní transakci by se měl vytvořit automatický záznam (zpráva), který bude ve standardním výpisu.

Další odpovědi
ReHu

To by ti měli říct v bance. Myslím, že záleží na konkrétní bance a na jejich organizaci zadávání příkazů.
Nebo zítra zkontolovat odchozí platby a podle toho platbu zadat či nezadat znovu.

Bumbes

S tímto problémem mám zkušenosti s BÚ v České spořitelně. Občas se mi také (ne)zadařilo.

quentos

díky. Já jsem u KB, ale asi jsem si to udělal sám, mám tam limit 2000.-/den a asi se mi ho podařilo překročit