petka.s

Tomáš Klus je sluníčkář?

Odpovědi
Drap

Sluníčkář je člověk, který upřednostňuje pocity a upozaďuje rozum.

Zdroj: Wiki

Ametyst

Je. Místo hraní a zpívání má pocit, že musí kecat do všeho. Na koncertech poučuje lidi, kteří si koupili lístek na kulturu, a místo hudby dostanou politické školení.

cochee

Klus má pro mě zásadně nepřijatelný zvukový projev, takže to jestli je nebo není dobros**r už pro mě není vůbec důležité, neřeším.

_Bůh_

Sukničkář

Beno

Sluníčkáři většinou chtějí i el. energii vyrobit pomocí fotovoltaických panelů.