Avatar uživatele
zjentek

To už fakt nemáme v republice mozky? Došly?

Jakóó, ve 21. století vyhrát hlavní cenu na něco podobnýho, to už skutečně vyžaduje nemalou dávku sebezapření>>>https:/­/www.novinky.cz/by­dleni/tipy-a-trendy/clanek/hlav­ni-cenu-designbloku-ma-designerka-lucie-koldova-za-venkovni-nabytek-i-kresla-40301015?dop-ab-variant=4&seq-no=9&source=hp

…Jen názor, nekamenujte.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To je věc vkusu a asi to taky moc nežereš. To je OK. Svůj vkus si ale nechej pro sebe. Jsem moderní dědek a tenhle přístup mi nevadí. Já bych si v podobném stylu klidně vybavil své letní sídlo nebo jachtu. Považuji to za zajímavý směr. Těch okoukaných už bylo dost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Xixixi, to nic není, co teprve takové designerské ocenění za „hoop-de-doo“! https://youtu­.be/8OEqJCdbI­TI?t=75 ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nelíbí se mi to, nepořídila bych si to.
To však neznamená, že bych měla jiným lidem
(včetně porotců) upírat právo na jiný názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Nejpěknější je na těch fotkách to prase! Vyměnil bych ho za všechny ty židle a nábytek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Dokud jsou lidé, kteří si to kupují, tak nemá důvod cokoliv měnit. Ačkoliv se mi tedy nelíbí jediná věc od této osoby. Vypadá to jako kdyby to navrhovalo dítě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

@aliendron: Tak jsem si to pustil (;(;(; MŮŽEME NABÍJET! (;

Jinak Anna působila velmi sympyticky, zadkem tak trošku Emma, ale v klidu, nic, Emma je Emma. (;

před 1655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Keplere, proč si nechávat svůj vkus pro sebe? K čemu by mě potom byl? To mi prozraď… (;

před 1655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Svádět to, žýe člověku něco nelíbí,
na nedostatek mozků není „košer“.

před 1655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No tak jsem jediný na CELÉ PLANETĚ, kdo má vkus a názor. Co se dá dělat… ostatně mně to ironicky připomínáte téměř v každém příspěvku. Ovšem neočekávajte, že se vám za to omluvím jako Rokio.

Jinak vašich příspěvků si velmi cením, tak ne aby „jste se dotkla“ a přestala mně přispívat, děkuji (;

před 1655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

A znáte pravidla té soutěže NeboCoToBylo?
Víte jaká byla kritéria a co se hodnotilo.

Nevím o tom, že bych ve svých příspěvcích byla nějak zvlášť ironická. Jen občas. A v souvislosti
s Vámi mne vůbec nenapadá, co byste ode mne
mohl brát jako ironii → nevzpomínám si, že bych
Vám někdy odpovídala ironicky.

před 1655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Proti tomu se nedá nic odpovědět, jen svůj vkus nevnucuj jiným. Pro někoho zajímavé, pro jiné nepřijatelné…

před 1655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Promiň ;/

před 1655 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek