PendoLinoso

To se nejedná o úplatky?

Když člověk dostane třeba tričko „Ano“ nebo propisku ODS? :D uplácet voliče se údajně nesmí ale přesto to (skoro) všechny strany dělají.

Odpovědi
anonym

Je to součástí propagace. I na to zákon myslí, je to součást politické kampaně. Můžeš si to vzít, nemusíš – můžeš pro ně hlasovat, nemusíš.

Hnutí ANO rozdávalo guláš a stejně mnoho volilo někoho jiného se slovy ,,aspoň jsme se najedli".

Edison

Tak potom pozor na jakékoli dárky, pozornosti a podobně od kohokoli!!!

Bóóóóže… další, co nepoužívá mozek a potřebuje na všechno papír…???? A pak že nejsou cvičený vopice.