panenka

To nás tu opravdu zůstane jen pár?

Ted jsem si všimla že už i Miroslava tu nemáme co se to tu děje?
Doplňuji:
Mě to vůbec nevadí at přesunutá je jen jsem chtěla vědět co se to tu děje nechápu to vy se tu někoho něčeho bojíte někdo vás obtěžuje pokud ano vykašlite se na ní nebo něho když to vzdáte ten na druhé straně se bude smát vy neumíte bojovat?

Odpovědi
Jahoda

Panenko, počítej, že Tvá otázka bude adminem smazána nebo přesunuta do kategorie Ankety a zábava, kde Ti moc lidí neodpoví. Tady se totiž už nic jiného neděje. Kraviny se řeší, ale nadávky ne.

Ano, bohužel, je to tak. Miroslav také odešel. Já budu další. Mějte se krásně.

P.S.: Lituji vás všech, že jste v takové atmosféře.

S pozdravem
Jahoda

Ať se směje, když je… Já bojovat umím, ale vzdávám to. Nemá to cenu. Není zde spravedlnost.

ReHu

Není každý den posvícení. Třeba šel u Míra do hajánek. Je docela dost. Taky za chvíli půjdu.

Je to každého věc. Kdo chce a zaobírá se zlobou a hloupostmi, odejde, kdo chce – zůstane.

stana73

Já si taky rozmýšlím,na co budu reagovat.Nikdo mě neobtěžuje,ale ty otázky jsou někdy šílené.Kdyby to aspoň byla sranda,ale odpovídat několikrát denně na vypořádání manželů,amnestii maminky,poštvání dítěte proti otci,řešení domácích úkolů apod,to už je vážně o něčem jiném.Hlavně je to až moc osobní,ikdyž pod anonymem.Už jsem tady psala,že to ztrácí smysl a já to už taky jen víceméně prolítnu,než najdu na co bych mohla reagovat.Uvidí­me,ale pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Radak

Tak jsem tu chvilku nebyla a teď nestačím zírat, co se děje. Tak už i Jahoda, Mili@ taky vypadá otrávená, příjemná a přátelská atmosféra je fuč. Uvidíme, Panenko, a doufám, že někdo zbyde a někdo se třeba vrátí. Je čas jít spát, stejně už jste všichni šli dávno na kutě tak dobrou.

kropitko

Moc tomu nerozumím. Podle mého není třeba si rušit profily, vždyť stačí tuto stránku neotevřít a nebo prostě neodpovídat. Registrace na těchto stránkách nikoho nezavazuje k tomu, že musí denně odpovídat. Já když mám odpovědí plné zuby, tak sem prostě nejdu,,,pak se mi začne stýskat, tak se zase objevím,,,

Už dříve jsem poukazovala na to, že by se pravidla měla dodržovat. Pokud by se dodržovala, tak to nemuselo dojít tak daleko,,,

Být uražený, že po mně někdo chce, abych dodržovala pravidla mi přijde dost hloupé,,,,,řešit to zrušením profilu ještě hloupější,,,,

Ale je to každého věc,,,,

hanulka11

Pokud si najdou ti co odcházejí jiné stránky…všude se někdo najde kdo chce lidi otrávit,no ale to my tady nevyřešíme, není to naše moc. Odcházejí ,přicházejí jiní ,asi to tak má být.Nevím…stejně jim to nedá a budou za námi potají chodit.
Doplňuji:
Myslím, že není nutné zveřejňovat svůj e-mail tím si i člověk zajistí soukromí.To jen pro ty co jsou tu krátce.