zjentek

To jste mně jako vážně smazali mou anketní otázku, tu o kamínkách?

Tohle je vážně k pláči… tak víte co? >>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-eZspN8m-cc

Nejlepší odpověď
Kepler

Já to nebyl, taky to nechápu. Někdo se tu snaží zlikvidovat odpovědi.cz a admin proti tomu nic nedělá. Zřejmě má sebevražedné sklony. Ha, Ha, Ha! zasmáli se zbrojnoši.

Další odpovědi
Emefej

Nebylo tam něco o barevných kamíncích? Asi to mazal vyhodnotil jako rasistické…

Arne1

On asi někdo neví, že to je nová mánie – pomalovat kámen a někam ho umístit lidem na oči. Prý se to dokonce někde na Internetu zapisuje.

aliendrone

Nwm vocogo, ale co už – alespoń PRAKTICKY víš, PROČ dem(ent)okracie NEMŮŽE normálně fungovat a je to prasosidní systém už z principu.
Pokud jsou tví spoluobčané degeši, tak i kdybys našel (nenajdeš!) volitelný subjekt, tak se tví dementní spoluobčané-voliči postarají o to, aby NEUSPĚL! ;) :D :D

zjentek

Houno. Šlo o BEZVADNOU anketu. Tohle je na stížnost…

zjentek

Tak fšak uvaž, aliene… bezvadná anketní otázka je podle a chladnokrevně smazána, zatímco tahle tady zůstane? VTF? Byť by místní VELITEL voe sem psal seberozumněji, tak opravdovou vizitku si nakonec stejně udělá svými skutky a to nepopře ani nepokryje, pokrytec.

aliendrone

zjentek>>> Na druhou stranu – jestli to byla ta „kamínková výzva“ (ve smyslu Jak píše Arne1) se kterou teď pořád prudí všude možně, tak smazání žádná škoda. ;) :D :D