hanulka11

To budou napadáni všichni kdo se sem zaregistují?

Je to odporné , promiňte mi mou reakci, ale nejsem tu dlouho, ale nějak se mi zdá , že útoky jsou častější a častější-a proč? Proč ta nenávist?Vždyť nikdo nikoho nezná, proč hned odsuzovat člověka.?

Nejlepší odpověď
kropitko

aramah máte pravdu,že jsme každý jiný,,proto já to beru jako napadání

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-ovlivni-muj-pocet-bodu

Další odpovědi
anonym

Dobrá, máš pravdu.
Po nějaké době
většina zná charakteristiky druhých. A ty se většinou nemění.

aramah

Otázka od czechrapsind ,mě se nezdá že je to špatná otázka ani bych to nebrala jako útok.Prostě položil otázku.Stím napadením nových uživatelů také nesouhlasím,nemám pocit že by byli napadáni.Někdo tu už řekl, že jsme každý jiný,já jen dodávám že je to dobře.

Mousinek

OMG :-o

anonym

někdy mám pocit, že se tu musí za každou cenu ventilovat a probírat naprosto všechno a zbytečně. Hádám, že kdyby tu nevzniklo toto vlákno většina by o nějakém elektronicko-verbálním napadání neměla ani potuchy.

Všude a vždy najdete hlupáky, zvláště na internetu pod rouškou anonymity se jich zdá být ještě víc … jen se s tím smiřte a ignorujte je, to je nejlepší řešení, tím spíš je to přestane bavit. Jistě můžeme tu o hlouposti a neurvalosti klábosit, láteřit a plácat se po zádech, ale není to trochu zbytečné ?

kropitko

czech,,,,takže když teď přijde někdo nový, tak ho hned napadnem, že je to někdo, kdo tu už byl a má nový profil,,není to jedno??

kapka

Kropitko, taky jsem na vážkách, jestli to nechat být nebo ne. Kdyby Adlim pokládal trochu jiné otázky, tak to nechám být. Ale dělá tu z nás blbce. Víme, že umí ruku v ruce se svou inteligencí také intrikovat.
Neříkám, že ho má Czechrapsind rovnou urážet, tím si moc nepomohl, ale tvářit se, že se nic neděje, to po něm a ostatních, kterých se to týká, taky asi nemůžeme chtít.

kropitko

Blbce tady milá kapko děláme všichni,,já si třeba nejsem jistá, jestli to tak je, nebo není. Hele, čistě teoreticky i kdyby bylo,,vždyť se to tu děje pořád,,co třeba fortin, pirar D1, ,,,,apod, terry,,,

A podle mého se nic neděje, tady se dějí daleko horší věci,,,
Nikde není napsáno, že si nemůžu zrušit profil a udělat si jiný,,,nebo snad jo??
Pokud někoho poznám, tak to tu nerozmazávám,,,proč taky, to je každého věc,,a že jsem jich za tu dobu, co tu jsem poznala dost,,,
Jdu ven, to jen, aby jste věděla, že když už nebudu reagovat, tak je to jen proto, že nejsem u PC. Párkrát jsem již byla napadena, že nereaguji,,,pa,,,,a mějte se všichni fajn a nezlobte,,,m.

kapka

Ok.