Adlim

Co ovlivní můj počet bodů

zde na odpovědích,jenom možnost hodnotit dobré odpovědi?
Doplňuji:
děkuji a nezlobte se,já se polepším

Nejlepší odpověď
Terryle

Musíš dobře (a pokud možno rychle) odpovídat a chytře a zajímavě se ptát…

Další odpovědi
panenka

neovlivnuje nic zkrátka když si nováčkem zde na odpovědích můžeš jako registrovaný dát 5 palců nahoru za dobré a 5 za zajímavé když si pročteš odkaz který máš vložený u tvé otázky ohledně bodovaní tak se vše dovíš

kropitko

czechrapsind,,,,i kdy­by to tak bylo, tak nechápu, proč vám to vadí a proč to takto řešíte. Domnívám se, že vulgarity sem nepatří,,,

vagra

Vítám Vás ve světě „odpovědí“.
Obecně by mělo platit,že obodujete odpověď,která vám pomohla,nebo která se vám líbí.Ostatně hodnotit špatné odpovědi,by teoreticky nemělo smysl.Ale prakticky se tady můžete setkat i s tímto nelogickým „fenoménem“
Váše bodování, ovlivní hlavně počet a kvalita vašich otázek a odpovědí. Pak také záleží na tom,jak se budete některým, uživatelům těchto stránek líbit.
Nakonec první zkušenost z jedním takovým,už máte za sebou.
Příjemné přivítání-neníliž pravda?
Obrázek minimálně o jednom,jste si už asi udělal sám.Pokud budete čekat nějakou omluvu,za křivé obvinění,nebo urážku,tak se jí dočkáte velmi zřídka.
To víte,anonymita dává takovým „lidem“ křídla…

anonym

Ale nejspíš jsem špatně hledal a vyvodil nesprávný závěr. Těžce se pletu. Navíc v tom může hrát roli to, že se tady ukázal samec a ten zas odloudí všechny ženský k sobě.

Adlim

To vagro:
díky za prvních pár příjemných slov na tomto serveru,už jsem si myslel,že jsem se dostal mezi nějakou zvláštní sektu,ale doufám,že to byla výjimka,která potvrzuje pravidlo,ještě jednou díkes za hezké přivítání.

Adlim

To czechrapsind:vážený pane, jsem překvapený vašim oslovením mé osoby,ale já se ve svých 31 letech dědkem ještě necítím,vás vůbec neznám a myslím,že po tomto napadení bude lepší,když to tak zůstane.

kropitko

Budete si muset zvyknout, tady je to někdy o nervy. Je tu dost uživatelů, kteří nejsou zrovna nejlépe vychovaní.

Adlim

to napadají každého kdo sem přijde jako nový,aby se bál něco napsat,nebo tu je nějaká skupina,která nepřijme mezi sebe nového uživatele?

kropitko

Tak to nevím, jak se kdo rozhodne koho zrovna napadne. Nad tím jsem zatím nepřemýšlela. Ale zřejmě to tu dospělo do stádia, kdy už tady napadá každý každého,,,

anonym

31?