Avatar uživatele
Adlim

Co ovlivní můj počet bodů

zde na odpovědích,jenom možnost hodnotit dobré odpovědi?
Doplňuji:
děkuji a nezlobte se,já se polepším

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Adlim

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, vagra před 4857 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Musíš dobře (a pokud možno rychle) odpovídat a chytře a zajímavě se ptát…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

neovlivnuje nic zkrátka když si nováčkem zde na odpovědích můžeš jako registrovaný dát 5 palců nahoru za dobré a 5 za zajímavé když si pročteš odkaz který máš vložený u tvé otázky ohledně bodovaní tak se vše dovíš

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

czechrapsind,,,,i kdy­by to tak bylo, tak nechápu, proč vám to vadí a proč to takto řešíte. Domnívám se, že vulgarity sem nepatří,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Vítám Vás ve světě „odpovědí“.
Obecně by mělo platit,že obodujete odpověď,která vám pomohla,nebo která se vám líbí.Ostatně hodnotit špatné odpovědi,by teoreticky nemělo smysl.Ale prakticky se tady můžete setkat i s tímto nelogickým „fenoménem“
Váše bodování, ovlivní hlavně počet a kvalita vašich otázek a odpovědí. Pak také záleží na tom,jak se budete některým, uživatelům těchto stránek líbit.
Nakonec první zkušenost z jedním takovým,už máte za sebou.
Příjemné přivítání-neníliž pravda?
Obrázek minimálně o jednom,jste si už asi udělal sám.Pokud budete čekat nějakou omluvu,za křivé obvinění,nebo urážku,tak se jí dočkáte velmi zřídka.
To víte,anonymita dává takovým „lidem“ křídla…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ale nejspíš jsem špatně hledal a vyvodil nesprávný závěr. Těžce se pletu. Navíc v tom může hrát roli to, že se tady ukázal samec a ten zas odloudí všechny ženský k sobě.

před 4852 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Adlim

To vagro:
díky za prvních pár příjemných slov na tomto serveru,už jsem si myslel,že jsem se dostal mezi nějakou zvláštní sektu,ale doufám,že to byla výjimka,která potvrzuje pravidlo,ještě jednou díkes za hezké přivítání.

před 4856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Adlim

To czechrapsind:vážený pane, jsem překvapený vašim oslovením mé osoby,ale já se ve svých 31 letech dědkem ještě necítím,vás vůbec neznám a myslím,že po tomto napadení bude lepší,když to tak zůstane.

před 4856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Budete si muset zvyknout, tady je to někdy o nervy. Je tu dost uživatelů, kteří nejsou zrovna nejlépe vychovaní.

před 4856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Adlim

to napadají každého kdo sem přijde jako nový,aby se bál něco napsat,nebo tu je nějaká skupina,která nepřijme mezi sebe nového uživatele?

před 4856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak to nevím, jak se kdo rozhodne koho zrovna napadne. Nad tím jsem zatím nepřemýšlela. Ale zřejmě to tu dospělo do stádia, kdy už tady napadá každý každého,,,

před 4856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

31?

před 4856 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek