martina999

Tip na dobrou paštiku

Znáte nějakou skutečně dobrou paštiku, kterou lze běžně koupit v obchodě?

Odpovědi
Funna

v každém kraji je jiný druh výrobků…to co ti třeba poradím já, u vás třeba nekoupíš ☹

Damiana

Já paštiky moc ráda nemám, ještě tak na podzim, kousek té čerstvě upečené, od řezníka – no jó vlastně – to by bylo řešení, najdi si nějakého dibrého řezníka, ti je občas umí. Z těch v plechovce, snad modrá játrovka Tulip, tu občas taháme po cestách.

WeeBear

Tak to netuším, určitě ne trvanlivky. My kupujeme telecí na váhu přímo ve vosku a nemůžu si stěžovat, tudíž volíme řezníka. Každopádně, má i jednu velkou nevýhodu, moc dlouho nevydrží, zmizí rychlostí blesku. 😁