Iceman88

Těšíte se na podzim?

Já ano, vždyť dneska v noci u nás v 1:30 bylo 19 stupňů. ☹ A hrozné dusno. Ale příští týden už ty noční teploty nebudou tak vysoké naštěstí, bude okolo 12 stupňů, naštěstí. A včera u nás na Zlínsku vůbec nepršelo, sice mělo, mělo to přijít ze Slovenska, ale obešlo to, bohužel, tady to stahují vysoké kopce.
Ještě štěstí, že tam aspoň fouká vítr, včera ani ten nefoukal, bylo hrozné dusno.

Nejlepší odpověď
Drap

Těším se už i na příští jaro a léto.

Další odpovědi
Rokio

Ano, léto mám také rád. Myslím si, že zas taková vedra nejsou a dá se to snést.

elkon

Neřeším to, komu teplo vadí, může si nechat namontovat klimatizaci. Časem to bude asi nutnost.

jirka F

Vždy když se blíží podzim tak si vzpomenu na píseň Jaro(Je konec léta začátek podzimu a půlka světa se chystá na zimu konec koupání tak zase za rok mám jedno přání aby bylo jaro......)Jinak na podzim se těším stejně jako na ostatní roční období.

zdroj písničky:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=aOjvh3f4wew&ab_­channel=Divokej­Bill

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.