Kajoch

Těšíte se na blížící se tropické letní dny?

Já rozhodně ne a můj pes obzvláště.Snad to doma znovu a opět přežijeme:)

Nejlepší odpověď
Malvína

Já jo! A doufám, že budou. Léto je moje nejoblíbenější roční období.

Další odpovědi
Kepler

Mám z nich hrůzu! Už jsem měl v bytě letos i 29 st. Už jsem si vyrobil aspoň nějakou švindlklimatizaci, mám výkonný větrák a chystám se instalovat předokenní žaluzie, protože ty vnitřní jsou jenom na dvě věci: na částečné zatemnění a na hovno (působí spíš jako radiátor).

aliendrone

Zatím jsem klidný a spoléhám na paranormální předpověď své starší starší, že letos bude LÉTO jejím nejoblíbenějším DNEM. ;) :D :D Prozatím to tedy tak vypadá. :) A i když té předpovědi vůbec nevěřím (jsem sice obrovský klikař, ale TOLIK štěstí zase nemám), tak je natolik krásná, že ji nemohu nezmínit. ;) :D :D

Hufnágl

Mně horka nevadí, což můj černý pes nechápe, ale o něj je postaráno. Jinak v chatce, ve které trávím čas od jara do podzimu, se někdy vyšplhá teplota přes den až na 36°C a v noci klesne na krásných 25–27 °C.

Baryonyx

Netěším se, ale už to tak nějak k létu patří. Ale letos by těch tropických dnů snad nemuselo být tolik. Naštěstí u nás v domě stačí včas zavřít a zatemnit okna a teplota tak málokdy stoupne nad 26 stupňů i v největším hor­ku.

dubraro

Už aby to bylo!
Raději dvě léta než jednu zimu.

Rokio

Nikoliv, jaro mám raději. Léto jsem měl rád pouze v dětském věku, kdy nebyly tak úmorná.

Kepler

alien: červen bývá tradičně deštivější a chladnější než květen, takže paranormálům radši nevěř, i když k nim máš blízko. Určitě víš co říkal maršál Douglas MacArthur, když musel opustit Filipíny: já se vrátím!

aliendrone

Kepler>>> NESTRAŠ! Sice máš pravdu, vrátil se, ale JAK nakonec dopadl? Podobně jako Terminátor – neslavně. ;) :D :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SZdVWKM1ILs

Kepler

No, 2. září 1945 převzal na vlajkové lodi USS Missouri (BB-63) s admirálem Nimitzem japonskou kapitulaci. Po válce se stal generálem okupační armády USA a generálem OSN na korejském poloostrově. Neúspěšně se pokoušel vstoupit do politiky, zemřel v roce 1964. (tolik Wiki) To víš, po válce válečníci nebyli moc v kurzu, i Churchill prohrál volby.

Kepler

Malvína: být Andrejkem, tak tě jako ideální kandidátku jmenuji vylvyslancem v Jemenu. Stan bez klimy. Ty vážně dokážeš spát v teplotě 30+?

Malvína

Věř, že dokážu. Dokonce se na některou horkou letní noc odhodlám sundat fusekle, neboť po zbytek roku jsou mými věrnými společníky. Tudíž v létě se mi spí příjemně, mám konečně teplé končetiny. 🙂

aliendrone

Malvína>>> To je celý Kepler! Prostě se nedostane dál, než za „mám odfajfkováno“ a už se žene JINAM! My uvážlivější víme, že to tak má cca 30% ženské populace, tudíž ZNÁME i nevyhnutelná muka z toho plynoucí. Včetně potupné degradace osobnosti na sprostý „ohříváček“. ;) :D :D

Kepler

Jéžíši, ty jsi prznil i Rusalky? Já jednou lehnul na ledovou sochu svobody, co stává občas na vernisáži na Pustevnách a protavil se až na svěží trávník!

Kepler

No nazdar, ty máš nějaký problém s prokrvením těla, nebo aspoň těch noh. Jednu podobnou ženu jsem poznal, ta si hrozně stěžovala na kosu dokonce i na slavnostech vína v Uherském Hradišti. Já byl rozžhavený do ruda dokonce i po šedé rulandě a ona nic. 🙂

Malvína

Ano, máme v rodině špatné prokrvování. Na ruce naštěstí nějak netrpím, ale nohy… to je oříšek. Jak není 30+, stále studené.
Jo tak to počkej, toto můj případ naštěstí není. Víno zahřívá NÁDHERNĚ! Klepat se jak ratlík na slavnostech vína, to už je vážný problém 🙂 A nebyla abstinent? 😁