Těšíte se na nadcházející oblevu ? Já ano! 🙂

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hanulka11

Ano

Už aby to slezlo , ale nebude to tak rychlé…si myslím.

Ella

Ano

Terryle

Ne

venkovan

Ne

Je to počasí zralé na virózy apod. V zimě má být zima, obleva by měla přijít někdy začátkem března.

anonym

Ano

Zima je nuda.

poa.li

Ano

Ano, rozmrzne mi auto.

aramah

Ano

Rozhodně, lépe se jezdí.

ten který je

Ne

GM

Ano

dudu

Ne

pardon, ale Váš dotaz mně připomíná námět, zda-li se v červenci těším na sněhové přeháňky. Obleva v tomto ročním období přece může přinést jen záplavy v nižších polohách, různé virózy a střevní chřipku, která u nás jen tak mimochodem již vesele bují. Za mého mládí nyní vládla tzv. fabiánská zima, počátkem února pak hromniční zima a posléze přicházelo jaro, kdy jsme ovšem i v březnu také v nižších polochách vesele lyžovali.

1popelka1

Ne

Mousinek

Ne

oskar

Ne

Počasí je nádherné mohlo by tak být až do jara…

ReHu

Ano

Zima s kupy sněhu mohou být na horách.