Těšíte se na konec světa?

„milujte se a množte se“

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud bude i s tebou, proč ne?

Další odpovědi
Emefej

Nevím, že se něco chystá. Kdy má být ten příští?

gecco

Jasne, su zvedavej, jak bude probiohat…
😉

redy

Myslíš ten meteorit na štědrej den?
Prej nás mine o vlásek, má pár km.
Ale co má stát ať se stane 🙂

led

„Koncov sveta bolo už niekoľko. treba žiť a konať tak, ako by žiadny koniec sveta nikdy nebol“ http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/konec-sveta-3
anonym: „Potřebuješ to vědět?
O tomhle se přece šíří fámy snad tak dlouho, jak dlouho existuje lidstvo. Je to totiž výborný strašák na malověrné“ http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-vubec-bude-ten-konec-sveta
anonym: „
Úžasné.
Podívej se do vyhledávače na heslo "konec světa“. Řešilo se to tu tolikrát, že se z pojmu „konec světa“ stalo otravné téma. Příspěvky uživatelů by Ti mohly při Tvé práci hodně pomoci.odkazy na predchádzajúce konce sveta v tejto stránke" http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/konec-sveta-a-blackout-bere-tuto-myslenku-spolecnost-na-vedomi
led:
Môžte mi držať miesto? Predsa len, kým docestujem… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chteli-byste-byt-u-toho-az-bude-konec-sveta . Tú stoličku, prosím, v 1.rade na balkone
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=konec%20sv%C4%­9Bta
Ten asteroid, ktorí nás strene vo vesmírnom meradle v mikroskopickej vzdialenosti, bude zaujímavý pre astronómov a médiá (aspoň bude v nich aj niečo iné, než samá krv), my úbohí Pozemšťania ho ani vlastným zrakom neuvidíme.

AAmila

Co je tohle za otázku?
Každý sebevrah tu beztak napíše ze tesi. Pokud bych nad tim mela nejak hloubeji premyslet, tak si myslim ze z jedineho duvodu proc byCh se tesila na konec sveta je ten, ze vetsina idiotu na tehle planete chcipne
(tim nemyslim nic proti vas aby to nebylo spatne pochopeno)

lexx

už zase ? a kdy, kdy to bude ? ať mě to teda zastihne v oblíbené hospůdce, s kamarády a půllitrem v ruce, když umřít tak s parádou

anonym

Samozřejmě nejsem vyloženě pro válku, ale mohlo by to přijít naráz, aspoň by byl "putin"ušetřený honu na trapné recesisty.

anonym

gádžo – Už je to dávno na cestě, stačí se porozhlídnout kolem sebe a reálně uvažovat.

anonym

amina – Vy dál šmírujte svoje dětičky, at vás milují popř. stáhnou s sebou, ó jak majetnické a proč by nemohl být majetnický i váš nebeský otec?

anonym

lexx – Nezapomeňte se taky zkouřit ze zoufalosti s ostatníma ožralcama, kteří si furt stěžují na mizerné jídlo z lidlu, ale hlavně, že mají na „točený“.

anonym

To by byl hřích, kdyby nebyl konec lidských zvráceností"na úrovni", jen otázka času, sice nevím jak kdo, ale já se těším moc a narovinu mě fascinuje, že „v tom“ nebudu sama, že všichni na tom budou stejně, celý zkažený a hnusný svět!