Pokročilý

Konec světa a blackout-bere tuto myšlenku společnost na vědomí?

Dobrý den,
ve škole jsme dostali tuto otázku a máme na ni odpovědět jako na slohovou práci o rozsahu 10-15 vět. Jenže já vůbec nevím, co mám napsat... Prosím, poradte mi někdo, nebo napište na tuto otázku svůj názor/odpověď. Děkuji moc moc všem za odpovědi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Úžasné. Začni tím, že se podíváš do vyhledávače, co je to "blackout". Když se zamyslíš nad tím, jaký zmatek a chaos by taková situace vyvolala, bude patnáct vět docela málo.
Podívej se do vyhledávače na heslo "konec světa". Řešilo se to tu tolikrát, že se z pojmu "konec světa" stalo otravné téma. Příspěvky uživatelů by Ti mohly při Tvé práci hodně pomoci.

Další odpovědi:

Zlatý

zkus napsat něco ve smyslu, že tyto myšlenky společnost příliš na vědomí nebere, jelikož "společnost nemá čas". To můžeš zdůvodnit tím, že "vyrábí peníze". Na 15vět ti to v pohodě dá. Jo a ukonči to hlavně myšlenkou, že společnost, nežli by takové úvahy brala na vědomí, tak se raději "nechá překvapit". Když ti bude pár vět chybět, rozepiš se o tom, jak až překvapující to překvapení může být ,)

Stříbrný

nedávný konec světa (22.12.1012) jsi přece zažila...tak si vzpomeň co se kolem tebe dělo a napiš o tom...
Doplňuji:
oprava 21.12.2012

Bronzový

Nebo se podivej na par dilu serialu Revolution - ten je o blackoutu celej...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.